OLISEW OLD-868-221126 Dwuigłówka słupowa z funkcjami automatycznymi, potrójny transport, servo Direct Drive
towar niedostępny
5
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia ciężkiego
Maszyny do szycia słupowe
Maszyny do szycia słupowe 2-igłowe z potrójnym transportem
OLISEW OLD-868-221126 Dwuigłówka słupowa z funkcjami automatycznymi, potrójny transport, servo Direct Drive
Opis
Dwuigłowa maszyna słupowa z potrójnym transportem OLISEW OLD-868-221126 do szycia materiałów ciężkich
Stebnówka słupowa dwuigłowa z potrójnym transportem OLISEW OLD-868-221126 to zaawansowana maszyna szwalnicza, która oferuje wyjątkową precyzję i kontrolę nad materiałem, dzięki zastosowaniu trzech różnych mechanizmów transportujących. W przeciwieństwie do standardowych maszyn, które wykorzystują jedynie transport ząbkowy i stopkowy, stebnówki z potrójnym transportem dodatkowo wyposażone są w mechanizm transportu górnego, co zapewnia doskonałą równomierność prowadzenia materiału.
Dzięki temu stebnówki słupowe dwuigłowe z potrójnym transportem gwarantują równomierne i profesjonalne wykończenie szwów, nawet przy pracy z trudnymi materiałami. To rozwiązanie znajduje zastosowanie w branżach, gdzie precyzja i jakość szwu są kluczowe, takich jak przemysł odzieżowy, tapicerski, skórzany, kaletniczy czy produkcja plandek. Bardzo dobra do zszywania den toreb z grubego materiału lub elastycznego plastiku, które nie są możliwe do zszycia maszyną o płaskim łożu.
Stebnówka słupowa dwuigłowa OLISEW OLD-868-221126 z potrójnym transportem wyposażona jest w elektromagnetyczne obcinanie nici, elektropneumatyczne podnoszenie stopki i automatyczne ryglowanie, które programuje się za pomocą czytelnego i prostego w obsłudze panelu sterowania umieszczonego w główce maszyny zintegrowanego z energooszczędnym silnikiem (DirectDrive) o mocy 750 W z pozycjonowaniem igły, który jest bardzo cichy i zapewnia duża komfort pracy operatora. Pozwala on na pracę z pełną, maksymalną prędkością aż 3400 ściegów na minutę. Ponadto maszyna wyposażona jest w chwytacz pionowy powiększony o 40% w stosunku do chwytaczy standardowych (szpulka 26 mm). Maksymalny ścieg w szyciu do przodu i tyłu wynosi 12mm.
Dodatkowym atutem maszyny jest duże pole szycia 335mm długości i 300mm wysokości, pokrętło regulacji o kilkustopniowej skali pozwala na dostosowanie wysokości nakraczania wewnętrznej stopki do grubości szytego materiału oraz dodatkowe przyciski szybkiego dostępu które są odpowiedzialne za ryglowanie, zmianę wysokości kroczenia stopki (HP) i zwolnieni docisku górnej nici.
GRATIS!!!
Wszystkie maszyny posiadają standardowy rozstaw 8mm, dla naszych klientów oferujemy gratisową opcję zmiany rozstawu na inny według poniżej tabeli.
Proszę o zaznaczenie opcji wyboru rozstawu przy zamówieniu.
|
Rozstaw igieł |
Długość ściegu |
Stopka standard Tak +/ Nie - |
Stopka z prowadnikiem pneumatycznym do rozszywania szwów Tak +/ Nie - |
|
6 mm |
9 mm |
+ |
+ |
|
8 mm |
9 mm |
+ |
+ |
|
10 mm |
12 mm |
+ |
+ |
|
12 mm |
12 mm |
+ |
+ |
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie ciężkie |
| Ścieg | 2-igłowy stebnowy | standardowy rozstaw igieł 8mm |
| Długość ściegu | do 12mm |
| Typ transportu | potrójny |
| Wyłączane igły | nie |
| Podnośnik stopki | automatyczny |
| Wysokość podnoszenia stopki | do 16mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 3800 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | knotowe |
| System igieł | 135x17 |
| Oświetlenie pola pracy | tak |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Automatyczne ryglowanie | tak |
| Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny | 335mm długość | 300mm wysokość |
| Wysokość słupka | 170mm |
| Typ chwytacza | duży | szpulka 26mm |
| Sprężone powietrze | wymaga |
| Rodzaj silnika | energooszczędny wbudowany w głowicę maszyny (servo Direct Drive) |
| Moc | 750W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |
| Wymiar blatu | 105 x 53,5cm |

24 miesiące dla osób prywatnych









Michał
Jest to bardzo dobra maszyna, idealna dla bardzo wymagających rzemieślników dla których przede wszystkim liczy się jakość wyrobów. Jestem nią zachwycony