OLISEW OLD-210H-1010 Automat cylidryczny o polu szycia 100x100mm
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Automaty programowalne z polem szycia
Automaty programowalne z małym polem szycia
OLISEW OLD-210H-1010 Automat cylidryczny o polu szycia 100x100mm
Opis
Automat – do doszywania zaprogramowanego wzoru OLISEW OLD-210H-1010
Programowalny automat szwalniczy z polem szycia przeznaczony odszywania powtarzających się wzorów przeszyć (do szycia lekkiego, średniego i ciężkiego np. rzepy, metki, samochodowa, pasy transportowe itp.). Maszyna występuje w różnych modelach o różnym polu roboczym. Model OLISEW OLD-210H-1010 posiada pole pracy 100mm x 100mm. Dzięki łatwości obsługi oraz dużej dokładności i powtarzalności szycia, maszyna może być obsługiwana przez każdą pełnoletnią osobę, niezależnie od poziomu umiejętności szycia.
Urządzenie posiada funkcję programowania wzorów na dużym/czytelnym dotykowym panelu sterującym i przechowywanie ich w pamięci urządzenia (do 999 wzorów). Zarówno gotowe, jak i zaprogramowane wzory można edytować. Panel sterowania z portem USB umożliwia importowanie zaprojektowanych poza urządzeniem wzorów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Maszyna przeznaczona jest do wielokrotnego wykonywania powtarzalnego wzoru jak naszywanie etykiet, odszywanie zamocowań, ozdobnych przeszyć, doszywanie uchwytów czy klamer. Idealna sprawdzi się do wielowarstwowego szycia ciężkich materiałów jak np. pasy transportowe.
Półsucha głowica szyjąca, bez standardowego smarowania olejowego w górnej części maszyny. Olej doprowadzony jest jedynie do mechanizmu chwytacza. Takie rozwiązanie minimalizuje ryzyko ewentualnego plamienia materiału podczas szycia.
Tylko u nas dostosujemy oprzyrządowanie oraz zaprojektujemy wzór/szablon do Twoich indywidualnych potrzeb!!!
PRZY ZAKUPIE AUTOMATU MARKI OLISEW DAJEMY ZNIŻKĘ NA OPRZYRZĄDOWANIE W WYSOKOŚCI 100 ZŁ!!!
DOSTAWA I SZKOLENIE GRATIS!!!
Zapewniamy szkolenie w zakresie obsługi automatu, podstaw technicznych i panelu obsługującego maszynę.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie lekkie, średnie i ciężkie |
| Maksymalne pole pracy | 100x100mm |
| Liczba głowic | 1 |
| Podnośnik stopki | automatyczny |
| Maksymalna prędkość szycia | 3000 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | centralne - obieg zamknięty |
| Długość ściegu | 0,5 - 12,7mm |
| System igieł | 135x17 |
| Ilość igieł | 1 |
| Ilość nitek | 2 |
| Oświetlenie pola pracy | tak |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Automatyczne ryglowanie | tak |
| Typ chwytacza | duży | szpulka 23mm |
| Nawijacz szpulki | zewnętrzny |
| Port USB | tak | możliwość szybkiego transferu wzorów |
| Panel | dotykowy |
| Sprężone powietrze | wymaga |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Rodzaj silnika | energooszczędny wbudowany w głowicę maszyny (servo Direct Drive) |
| Zasilanie | 230V |
| Regulacja prędkości | tak |

24 miesiące dla osób prywatnych








OLISEW – dystrybutor najwyższej jakości maszyn i urządzeń do szycia
Maszyny do szycia obecne są na rynku już od ponad stu lat, więc jeśli szukasz marki o ugruntowanej pozycji, z pewnością będzie to świetny wybór. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Stanowią ją maszyny do użytku prywatnego, jak również, maszyny do szycia przemysłowego np. stebnówki, dwuigłowki, owerloki, zygzak, dziurkarki, guzikarki, maszyny drabinkowe, ryglówki, hafciarki, maszyny łańcuszkowe, napownice, pikowarki do poduszek, pikowarki ramowe, programowalne automaty z polem szycia oraz inne sprzęty specjalistyczne. Maszyny do szycia marki Olisew są lubiane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. To nowoczesne maszyny, które imponują niezawodnością, precyzją wykonywanych ściegów, różnorodnością funkcji, a jednocześnie są intuicyjne w obsłudze. Marka Olisew uznawana jest za topową dzięki dbałości o każdy detal i zastosowaniu innowacyjnych technologii.
Maszyny do szycia OLISEW to innowacyjność i niezawodność
Maszyny do szycia Olisew to pierwsza Polska marka, która jest wierną kopią flagowych produktów topowych marek maszyn takich jak: DURKOPP ADLER, JUKI, PFFAF, PEGASUS, BROTHER, MAIER, oparta na ich konstrukcji i niezawodności, wsparta najnowszymi innowacjami. Nasze produkty cechują się nowoczesnym wyglądem, solidną konstrukcją, elektronicznym systemem funkcji automatycznych oraz cichym i niezawodnym silnikiem servo z systemem Direct Drive.
OLISEW – doskonały serwis i wsparcie dla użytkowników
Gwarantujemy o niezawodności naszych produktów, jak również zapewniamy sprawdzony serwis. Podejmując współpracę z naszą firmą oraz kupując produkty OLISEW pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię samego z problemem, bądź brakiem wsparcia pogwarancyjnego. Do naszych produktów zapewniamy wszystkie części wymienne. W każdym momencie masz możliwość pobrania z naszej strony internetowej, instrukcji obsługi, katalogu część oraz skorzystania z serwisu interaktywnego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku maszyn i urządzeń szwalniczych na produkty wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen powstała marka OLISEW. Jesteśmy jedynym dystrybutorem maszyn Polskiej marki OLISEW, tym samym zapewniamy NAJLEPSZE CENY NA RYNKU bez udziału pośredników. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu topowych firm w branży odzieżowej, meblowej, jak i producentów produktów specjalistycznych. Możemy pochwalić się, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która projektuje oraz wykonuje solidne oprzyrządowanie, ramki i formy do naszych maszyn i automatów o polu szycia.

Olek
Precyzyjny automat, idealny do trudnych miejsc. Łatwe programowanie i świetna jakość przeszyć!