OLISEW OL008-12064P/VSQ Maszyna łańcuszkowa 12-igłowa, 24-nitkowa, przystosowana do szycia gumonićmi, servo Direct Drive
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia lekkiego oraz średniego
Maszyny łańcuszkowe
OLISEW OL008-12064P/VSQ Maszyna łańcuszkowa 12-igłowa, 24-nitkowa, przystosowana do szycia gumonićmi, servo Direct Drive
Opis
Maszyna łańcuszkowa 12-igłowa OLISEW OL008-12064P/VSQ
Maszyna łańcuszkowa 12-igłowa OLISEW OL008-12064P/VSQ to wyjątkowe urządzenie szwalnicze, które wykorzystuje charakterystyczny ścieg łańcuszkowy, zapewniający elastyczność i wytrzymałość. Dzięki tej technologii, maszyna ta doskonale sprawdzi się w pracy z lekkimi i średnimi materiałami, gwarantując trwałe, elastyczne połączenia, które idealnie pasuje do miejsc wymagających większej rozciągliwości. To sprawia, że maszyna łańcuszkowe OLISEW OL008-12064P/VSQ znajdują zastosowanie w produkcji, gdzie potrzebne są równoległe przeszycia w równych odległościach. Wyjmując poszczególne igły, można uzyskać różne rozstawy igieł oraz różną ilość równoległych przeszyć.
Maszyny łańcuszkowe 12-igłowa OLISEW OL008-12064P/VSQ wyposażona jest w puller wspomagający transport przeszywanych materiałów oraz przedni napinacz gumy. Dodatkowym atutem jest energooszczędny silnik servo zamontowany w pod blatem, z funkcją pozycjonowania igły, maksymalna prędkość szycia 4000 ściegów/min. Rozstaw pomiędzy igłami to 6,4mm.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie lekkie i średnie |
| Ścieg | 12-igłowy łańcuszkowy | rozstaw między igłami 6,4m |
| Długość ściegu | 1,4 - 3,6mm |
| Typ transportu | dolny ząbkowy |
| Podnośnik stopki | pedałowy | ręczny |
| Wysokość podnoszenia stopki | do 12mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 4000 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | centralne - miska olejowa |
| System igieł | UY113GS |
| Ilość igieł | 12 |
| Oświetlenie pola pracy | tak |
| Automatyczne obcinanie nici | nie |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | nie |
| Automatyczne ryglowanie | nie |
| Puller | tak |
| Przedni napinacz gumy | tak |
| Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny | 260mm |
| Rodzaj i rozmiar łoża | płaskie |
| Rodzaj silnika | energooszczędny podwieszany |
| Moc | 550W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |

24 miesiące dla osób prywatnych








OLISEW – dystrybutor najwyższej jakości maszyn i urządzeń do szycia
Maszyny do szycia obecne są na rynku już od ponad stu lat, więc jeśli szukasz marki o ugruntowanej pozycji, z pewnością będzie to świetny wybór. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Stanowią ją maszyny do użytku prywatnego, jak również, maszyny do szycia przemysłowego np. stebnówki, dwuigłowki, owerloki, zygzak, dziurkarki, guzikarki, maszyny drabinkowe, ryglówki, hafciarki, maszyny łańcuszkowe, napownice, pikowarki do poduszek, pikowarki ramowe, programowalne automaty z polem szycia oraz inne sprzęty specjalistyczne. Maszyny do szycia marki Olisew są lubiane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. To nowoczesne maszyny, które imponują niezawodnością, precyzją wykonywanych ściegów, różnorodnością funkcji, a jednocześnie są intuicyjne w obsłudze. Marka Olisew uznawana jest za topową dzięki dbałości o każdy detal i zastosowaniu innowacyjnych technologii.
Maszyny do szycia OLISEW to innowacyjność i niezawodność
Maszyny do szycia Olisew to pierwsza Polska marka, która jest wierną kopią flagowych produktów topowych marek maszyn takich jak: DURKOPP ADLER, JUKI, PFFAF, PEGASUS, BROTHER, MAIER, oparta na ich konstrukcji i niezawodności, wsparta najnowszymi innowacjami. Nasze produkty cechują się nowoczesnym wyglądem, solidną konstrukcją, elektronicznym systemem funkcji automatycznych oraz cichym i niezawodnym silnikiem servo z systemem Direct Drive.
OLISEW – doskonały serwis i wsparcie dla użytkowników
Gwarantujemy o niezawodności naszych produktów, jak również zapewniamy sprawdzony serwis. Podejmując współpracę z naszą firmą oraz kupując produkty OLISEW pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię samego z problemem, bądź brakiem wsparcia pogwarancyjnego. Do naszych produktów zapewniamy wszystkie części wymienne. W każdym momencie masz możliwość pobrania z naszej strony internetowej, instrukcji obsługi, katalogu część oraz skorzystania z serwisu interaktywnego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku maszyn i urządzeń szwalniczych na produkty wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen powstała marka OLISEW. Jesteśmy jedynym dystrybutorem maszyn Polskiej marki OLISEW, tym samym zapewniamy NAJLEPSZE CENY NA RYNKU bez udziału pośredników. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu topowych firm w branży odzieżowej, meblowej, jak i producentów produktów specjalistycznych. Możemy pochwalić się, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która projektuje oraz wykonuje solidne oprzyrządowanie, ramki i formy do naszych maszyn i automatów o polu szycia.
