OLISEW OL-335-G-17/01- 650/03 Lamowacz z potrójnym transportem
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia ciężkiego
Lamowacze
Lamowacze cylindryczne z potrójnym transportem
OLISEW OL-335-G-17/01- 650/03 Lamowacz z potrójnym transportem
Opis
Cylindryczna maszyna do lamowania OLISEW OL–335-G-17/01-650/03 z potrójnym transportem do materiałów ciężkich.
OLISEW OL–335-G-17/01-650/03 to profesjonalna stebnówka jednoigłowa z cylindrycznym łożem, potrójnym transportem (ząbki, igła, stopka) przeznaczona do lamowania materiałów grubych i ciężkich. Maszyna dedykowana jest do lamowania materiałów trudnych, grubych o utrudnionym transporcie (np. dywaniki samochodowe, torby, plecaki itp.). Potrójny transport wspomaga przesuw materiałów ciężkich. Maszyna wyposażona jest w ruchomą listwę do lamowania, do której w gratisie dodajemy lamownik (pistunek) do wyboru z serii KHF2.
Maksymalna długość ściegu 6mm, podnoszenie stopki na wysokość 13 mm, przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny wynosi 260 mm co gwarantuje wygodne operowanie materiałem. Maszyna OL–335-G-17/01-650/03 wyposażona jest w poziomy chwytacz o zwiększonej pojemności, co poprawia komfort w dłuższej operacji szycia. Mała średnica cylindrycznego łoża (51mm) ułatwia operatorowi szycie w trudno dostępnych miejscach oraz odszywanie obwodów zamkniętych tzw. „szycie na okrągło”. Za napęd odpowiada energooszczędny silnik z pozycjonowaniem igły, który jest bardzo cichy i zapewnia dużą siłę wkłucia igły.
GRATIS!!!
Lamownik KHF 2 dodawany GRATIS, proszę przy wyborze zaznaczyć rozmiar taśmy i gardziel/prześwit.
Lamownik (pistunek)
|
Typ |
Rozmiar taśmy/lamówki |
Gardziel/ Prześwit
|
|
Lamownik (pistunek) KHF 2 Składany na pół |
14 |
5 |
|
16 |
5 |
|
|
18 |
7 |
|
|
20 |
5 |
|
|
20 |
7 |
|
|
22 |
5 |
|
|
24 |
7 |
|
|
24 |
10 |
|
|
26 |
7 |
|
|
26 |
10 |
|
|
28 |
7 |
|
|
30 |
7 |
|
|
30 |
10 |
|
|
36 |
10 |
|
|
Lamownik (pistunek) KHF 3 Składany na trzy |
30 |
10 |
|
32 |
10 |
|
|
34 |
10 |
|
|
Lamownik (pistunek) KHF 4 Składany na cztery |
36 |
10 |
|
38 |
10 |
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie ciężkie | lamowanie |
| Ścieg | stebnowy |
| Długość ściegu | do 6mm |
| Typ transportu | potrójny |
| Podnośnik stopki | kolanowy | ręczny |
| Wysokość podnoszenia stopki | do 13mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 2000 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | knotowe |
| System igieł | 135x17 |
| Automatyczne obcinanie nici | nie |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | nie |
| Automatyczne ryglowanie | tak |
| Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny | 260mm |
| Rodzaj i rozmiar łoża | cylindryczne | 51mm |
| Typ chwytacza | duży | szpulka powiększona 22mm |
| Sprężone powietrze | nie wymaga |
| Rodzaj silnika | energooszczędny podwieszany |
| Moc | 550W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |

24 miesiące dla osób prywatnych








