OLISEW OLD-5214H-EUT-2 Owerlok czteronitkowy z funkcjami automatycznymi, górny transport, servo Direct Drive
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia ciężkiego
Owerloki
Owerloki 4-nitkowe
OLISEW OLD-5214H-EUT-2 Owerlok czteronitkowy z funkcjami automatycznymi, górny transport, servo Direct Drive
Opis
Profesjonalna maszyna do szycia OLISEW OLD-5214H-EUT-2 owerlock 4-nitkowy do materiałów średnich i ciężkich.
OLISEW OLD-5214H-EUT-2 z podwójnym transportem dolnym i górnym (krocząca stopką) to profesjonalny owerlok 4-nitkowy oraz transportem dyferencyjnym regulowanym przez dźwignię do regulacji pracy ząbków, przeznaczony do szycia materiałów średnich i ciężkich. Górny transport zapewnia idealne przesuwanie górnych i dolnych warstw zszywanych materiałów, a także eliminuje problem pokonywania szwów poprzecznych oraz wszelkich zgrubień. Dzięki swojej konstrukcji, owerloki umożliwiają jednoczesne cięcie, obszywanie i wykańczanie krawędzi materiałów, co zapewnia idealnie równe, estetyczne i trwałe wykończenie. Ich wysoka wydajność oraz niezawodność sprawiają, że są doskonałym wyborem w produkcji odzieży, materacy, odzieży roboczej, tapicerki meblowej i samochodowej oraz wielu innych produktów, które wymagają precyzyjnego szycia.
Owerlok OLISEW OLD-5214H-EUT-2 posiada elektroniczny panel sterowania umożliwiający regulację prędkości szycia, sterowanie pozycjonowaniem igły, a także możliwość szybkiego powrotu do ustawień fabrycznych oraz funkcje automatyczne, takie jak: podnoszenie stopki, obcinanie łańcuszka przed rozpoczęciem szycia oraz po jego zakończeniu (wymaga podłączenia do układu powietrza sprężonego w związku z zastosowaniem siłowników pneumatycznych).
Wyposażony w funkcję odsysania odpadów!!!
Za napęd odpowiada energooszczędny silnik z pozycjonowaniem igły wbudowany w głowicę, który jest bardzo cichy i zapewnia duża komfort pracy operatora. Pozwala on na pracę z pełną, maksymalną prędkością aż 5500 ściegów na minutę.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie ciężkie |
| Ścieg | 4-nitkowy owerlokowy |
| Długość ściegu | 6,5mm |
| Szerokość ściegu | 6mm |
| Typ transportu | dolny i górny (krocząca stopka) |
| Podnośnik stopki | automatyczny |
| Wysokość podnoszenia stopki | do 8mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 5500 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | centralne - miska olejowa |
| System igieł | B27 |
| Ilość igieł | 2 | rozstaw 2mm |
| Oświetlenie pola pracy | tak |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Sprężone powietrze | wymaga |
| Rodzaj silnika | energooszczędny wbudowany w głowicę maszyny (servo Direct Drive) |
| Moc | 550W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |

24 miesiące dla osób prywatnych








Firma OLIMASZ jest na rynku od 2007 r., sam założyciel firmy posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie maszyn i urządzeń szwalniczych, które w pierwszej fazie zdobywał u boku swojego ojca.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku maszyn i urządzeń szwalniczych na produkty wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen powstała marka OLISEW. Konstrukcja oraz niezawodność produktów OLISEW została oparta o flagowe produkty topowych marek takich jak: DURKOPP ADLER, JUKI, PFFAF, PEGASUS, BROTHER, MAIER, których są ich wierną kopią. Dynamiczny rozwój oraz ciągłe rozszerzanie asortymentu pozwala firmie Olimasz zaspokajać potrzeby klientów i spełniać ich oczekiwania.
OLIMASZ to firma, która stara się wyprzedzać swoją konkurencję oraz rosnące zapotrzebowanie rynku stawiając na innowacje w zakresie usprawnienia procesu produkcyjnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć w pełni zautomatyzowane maszyny do odszywania wzorów o bardzo zróżnicowanym zakresie pola pracy.
Możemy się pochwalić, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która projektuje oraz wykonuje solidne oprzyrządowanie, ramki i formy do naszych maszyn i automatów o polu szycia.
CO NAS WYRÓŻNIA... jesteśmy jedynym dystrybutorem maszyn OLISEW, tym samym zapewniamy najlepsze ceny na rynku bez udziału pośredników. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu topowych firm w branży odzieżowej, meblowej, jak i produktów specjalistycznych. Gwarantujmy o niezawodności naszych produktów, jak również zapewniamy sprawdzony serwis. Podejmując współpracę z naszą firmą oraz kupując produkty OLISEW pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię samego z problemem, bądź brakiem wsparcia pogwarancyjnego. Do naszych produktów zapewniamy wszystkie części wymienne od "igły po silnik". W każdym momencie masz możliwość pobrania z naszej strony internetowej instrukcji obsługi, katalogu części oraz skorzystania z serwisu interaktywnego.
Jeśli jesteście zwolennikiem metody "kupuję ale sprawdzam" to zapraszamy Was do siedziby naszej firmy, gdzie na powierzchni ponad 400 mkw salonu, macie możliwość sprawdzenia zawsze wystawionych około 100 modeli różnych maszyn i urządzeń szwalniczych. Będąc na miejscu skorzystacie z fachowego doradztwa, obsługi oraz serwisu, jak również zaopatrzycie się w części oraz akcesoria do maszyn i urządzeń szwalniczych.
