Ze względu na obecną sytuację związaną ze stanem epidemii w kraju i na świecie oraz zaleceniem dotyczącym ograniczeniem kontaktów międzyludzkich wstrzymane zostają wszelkie wyjazdy serwisowe oraz dostawy z uruchomieniem maszyn u klienta. Dostawy będą realizowane wyłącznie za pośrednictwem firm spedycyjnych i kurierskich, natomiast naprawy oraz inne czynności serwisowe będą możliwe tylko po wcześniejszym dostarczeniu maszyn do siedziby naszej firmy.

Dziękujemy za zrozumienie.

Automat do zgrzewania maseczek+półautomat do mocowania gumek

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 98 400,00 zł 98400.00
Cena netto: 80 000,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: OLIMASZ
Kod produktu: GM2000

Opis

 Automat do zgrzewania maseczek+półautomat do mocowania gumek

Automat do zgrzewania maseczek ochronnych

Zapewnia w pełni automatyczną produkcję maseczek tj. podawanie, składanie, prasowanie, mocowanie drutu nosowego oraz cięcie. Wydajność pracy wynosi 100-150 sztuk /min.

Półautomat do zgrzewania gumek w maseczkach

Urządzenie służy do mocowania gumek w maseczkach ochronnych. Materiał jest ręcznie umieszczany w formie, następnie obracająca się tarcza zostaje skierowana na miejsce zgrzewania, urządzenie zaczyna przecinać gumkę na ustalonej długości, cylinder pneumatyczny zaciska ją i przesyła do elementu ultradźwiękowego, który dociska zgrzew. Po zgrzaniu następuje obrót tarczy i mocowanie gumki z drugiej strony maseczki. Po zakończeniu cylinder powietrza podnosi się i otrzymujemy gotowy produkt. Rozmiar gumki oraz kąt obrotu można regulować, a odstępy między paskiem usznym mogą być skorygowane. Urządzenie jest wyposażone w funkcję wykrywania materiału i automatycznie zatrzymuje się w momencie wykrycia jego braku. Wydajność pracy zależy od operatora maszyny, ale standardowo czas zgrzewania to 3s/1szt.

Opinie o produkcie (0)

do góry
FB
Sklep internetowy Shoper.pl