OLISEW OLD-9820 Dziurkarka odzieżowa elektroniczna 2-nitkowa, servo Direct Drive
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia lekkiego oraz średniego
Dziurkarki
Dziurkarki odzieżowe
OLISEW OLD-9820 Dziurkarka odzieżowa elektroniczna 2-nitkowa, servo Direct Drive
Opis
W pełni automatyczna, 2-nitkowa dziurkarka odzieżowa wyposażona w silnik servo wbudowany w główkę maszyny oraz silniki krokowe sterujące poszczególnymi mechanizmami. Model OLD-9820 świetnie sprawdzi się przy odzieży roboczej i spodniach, pozostawiająca krótką nitkę po obcięciu.
Wszystkie parametry m.in. rodzaj i rozmiar dziurki, sposób cięcia, naprężenie nici, prędkość szycia, programowane są za pomocą nowoczesnego, czytelnego panelu sterowania. Dla każdego rodzaju dziurki możliwe jest indywidualne zaprogramowanie kształtu, szerokości, wielkości oczka, rodzaju cięcia itp. Programowanie naprężenia nitki umożliwia ustawienie naprężeń niezależnie dla różnych fragmentów jednej dziurki.
Maszyna elektronicznie sterowana za pomocą silników krokowych. Funkcja zaprogramowania cyklicznego szycia kilku różnych rodzajów dziurek, dzięki czemu odszywamy dziurki występujące w wyrobie bez konieczności przestawiania maszyny. Szybka zmiana rodzaju dziurki, bez trudnych regulacji mechanicznych, nadaje maszynie charakter idealny do produkcji krótkoseryjnej, o dużej zmienności wzorów. Budowa korpusu głowicy umożliwia wzdłużne odszywanie dziurek na długich elementach.
Dane techniczne
| Rodzaj dziurkarki | odzieżowa |
| Długość obszywania dziurki | 5,0 - 42,0 mm |
| Szerokość obszywania dziurki | 1,5 - 5,0 mm |
| Długość rozcięcia dziurki | do 38mm |
| Nóż tnący | standard | zmiana wielkości nacięcia wymaga wymiany kowadełka |
| Podnośnik stopki | automatyczny |
| Maksymalna prędkość szycia | 2500 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | centralne | suchy obieg |
| System igieł | 558 |
| Oświetlenie pola pracy | tak |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Sprężone powietrze | wymaga |
| Funkcje dodatkowe | możliwość modyfikacji parametrów dziurki | rygiel zbieżny i poprzeczny |
| Rodzaj silnika | energooszczędny wbudowany w głowicę maszyny (servo Direct Drive) |
| Moc | 550W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |

24 miesiące dla osób prywatnych








OLISEW – dystrybutor najwyższej jakości maszyn i urządzeń do szycia
Maszyny do szycia obecne są na rynku już od ponad stu lat, więc jeśli szukasz marki o ugruntowanej pozycji, z pewnością będzie to świetny wybór. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Stanowią ją maszyny do użytku prywatnego, jak również, maszyny do szycia przemysłowego np. stebnówki, dwuigłowki, owerloki, zygzak, dziurkarki, guzikarki, maszyny drabinkowe, ryglówki, hafciarki, maszyny łańcuszkowe, napownice, pikowarki do poduszek, pikowarki ramowe, programowalne automaty z polem szycia oraz inne sprzęty specjalistyczne. Maszyny do szycia marki Olisew są lubiane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. To nowoczesne maszyny, które imponują niezawodnością, precyzją wykonywanych ściegów, różnorodnością funkcji, a jednocześnie są intuicyjne w obsłudze. Marka Olisew uznawana jest za topową dzięki dbałości o każdy detal i zastosowaniu innowacyjnych technologii.
Maszyny do szycia OLISEW to innowacyjność i niezawodność
Maszyny do szycia Olisew to pierwsza Polska marka, która jest wierną kopią flagowych produktów topowych marek maszyn takich jak: DURKOPP ADLER, JUKI, PFFAF, PEGASUS, BROTHER, MAIER, oparta na ich konstrukcji i niezawodności, wsparta najnowszymi innowacjami. Nasze produkty cechują się nowoczesnym wyglądem, solidną konstrukcją, elektronicznym systemem funkcji automatycznych oraz cichym i niezawodnym silnikiem servo z systemem Direct Drive.
OLISEW – doskonały serwis i wsparcie dla użytkowników
Gwarantujemy o niezawodności naszych produktów, jak również zapewniamy sprawdzony serwis. Podejmując współpracę z naszą firmą oraz kupując produkty OLISEW pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię samego z problemem, bądź brakiem wsparcia pogwarancyjnego. Do naszych produktów zapewniamy wszystkie części wymienne. W każdym momencie masz możliwość pobrania z naszej strony internetowej, instrukcji obsługi, katalogu część oraz skorzystania z serwisu interaktywnego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku maszyn i urządzeń szwalniczych na produkty wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen powstała marka OLISEW. Jesteśmy jedynym dystrybutorem maszyn Polskiej marki OLISEW, tym samym zapewniamy NAJLEPSZE CENY NA RYNKU bez udziału pośredników. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu topowych firm w branży odzieżowej, meblowej, jak i producentów produktów specjalistycznych. Możemy pochwalić się, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która projektuje oraz wykonuje solidne oprzyrządowanie, ramki i formy do naszych maszyn i automatów o polu szycia.
