OLISEW OLD-335-G-1701 Automatyczna stębnówka cylindryczna jednoigłowa, potrójny transport
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia ciężkiego
Maszyny do szycia cylindryczne
Maszyny do szycia cylindryczne 1-igłowe z potrójnym transportem
OLISEW OLD-335-G-1701 Automatyczna stębnówka cylindryczna jednoigłowa, potrójny transport
Opis
Cylindryczna stebnówka z potrójnym transportem OLISEW OLD-335-G-1701
Jednoigłowa profesjonalna stebnówka z potrójnym transportem (ząbki, igła, stopka), cylindrycznym łożem oraz regulowaną wysokością kroczenia stopki oraz dużym chwytaczem przeznaczona do krawiectwa ciężkiego, bardzo ciężkiego i kaletniczego. Dzięki zastosowaniu potrójnego transportu jest to idealna maszyna do szycia materiałów o słabym poślizgu oraz do naszywania kilku warstw.
Prześwit między igielnicą a ramieniem maszyny wynosi 260mm. Maszyna przeznaczona jest do pracy w przemyśle - szycia grubych materiałów. Mała średnica cylindrycznego łoża (51mm) ułatwia szycie w trudno dostępnych miejscach oraz szycie obwodów zamkniętych tzw. szycie „na okrągło”. Idealna dla tapicerów, kaletników, producentów odzieży skórzanej i obuwia. Maksymalna długość ściegu 6mm, podnoszenie stopki na wysokość 14mm, gwarantuje wygodne operowanie materiałem. Wyposażona w energooszczędny silnik oraz automatyczne pozycjonowanie igły.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie ciężkie |
| Ścieg | stebnowy |
| Długość ściegu | do 6mm |
| Typ transportu | potrójny |
| Podnośnik stopki | automatyczny |
| Wysokość podnoszenia stopki | do 14mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 2800 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | knotowe |
| System igieł | 135x17 |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Automatyczne ryglowanie | tak |
| Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny | 260mm |
| Rodzaj i rozmiar łoża | cylindryczne | 51mm |
| Typ chwytacza | duży | szpulka powiększona 22mm |
| Sprężone powietrze | nie wymaga |
| Rodzaj silnika | energooszczędny wbudowany w głowicę maszyny (servo Direct Drive) |
| Moc | 750W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |

24 miesiące dla osób prywatnych








Firma OLIMASZ jest na rynku od 2007 r., sam założyciel firmy posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie maszyn i urządzeń szwalniczych, które w pierwszej fazie zdobywał u boku swojego ojca.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku maszyn i urządzeń szwalniczych na produkty wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen powstała marka OLISEW. Konstrukcja oraz niezawodność produktów OLISEW została oparta o flagowe produkty topowych marek takich jak: DURKOPP ADLER, JUKI, PFFAF, PEGASUS, BROTHER, MAIER, których są ich wierną kopią. Dynamiczny rozwój oraz ciągłe rozszerzanie asortymentu pozwala firmie Olimasz zaspokajać potrzeby klientów i spełniać ich oczekiwania.
OLIMASZ to firma, która stara się wyprzedzać swoją konkurencję oraz rosnące zapotrzebowanie rynku stawiając na innowacje w zakresie usprawnienia procesu produkcyjnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć w pełni zautomatyzowane maszyny do odszywania wzorów o bardzo zróżnicowanym zakresie pola pracy.
Możemy się pochwalić, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która projektuje oraz wykonuje solidne oprzyrządowanie, ramki i formy do naszych maszyn i automatów o polu szycia.
CO NAS WYRÓŻNIA... jesteśmy jedynym dystrybutorem maszyn OLISEW, tym samym zapewniamy najlepsze ceny na rynku bez udziału pośredników. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu topowych firm w branży odzieżowej, meblowej, jak i produktów specjalistycznych. Gwarantujmy o niezawodności naszych produktów, jak również zapewniamy sprawdzony serwis. Podejmując współpracę z naszą firmą oraz kupując produkty OLISEW pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię samego z problemem, bądź brakiem wsparcia pogwarancyjnego. Do naszych produktów zapewniamy wszystkie części wymienne od "igły po silnik". W każdym momencie masz możliwość pobrania z naszej strony internetowej instrukcji obsługi, katalogu części oraz skorzystania z serwisu interaktywnego.
Jeśli jesteście zwolennikiem metody "kupuję ale sprawdzam" to zapraszamy Was do siedziby naszej firmy, gdzie na powierzchni ponad 400 mkw salonu, macie możliwość sprawdzenia zawsze wystawionych około 100 modeli różnych maszyn i urządzeń szwalniczych. Będąc na miejscu skorzystacie z fachowego doradztwa, obsługi oraz serwisu, jak również zaopatrzycie się w części oraz akcesoria do maszyn i urządzeń szwalniczych.
