OLISEW OL-243V Lamowacz cylindryczny do bardzo ciężkiego szycia z potrójnym transportem
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia ciężkiego
Lamowacze
Lamowacze cylindryczne z potrójnym transportem
OLISEW OL-243V Lamowacz cylindryczny do bardzo ciężkiego szycia z potrójnym transportem
Opis
Cylindryczna maszyna do lamowania OLISEW OL–243V z potrójnym transportem do bardzo ciężkiego szycia.
OLISEW OL-243V to profesjonalna stebnówka jednoigłowa z cylindrycznym łożem, potrójnym transportem (ząbki, igła, stopka) przeznaczona do lamowania materiałów grubych i bardzo ciężkich. Maszyna dedykowana jest do lamowania materiałów trudnych, grubych o utrudnionym transporcie (np. dywaniki samochodowe, torby, plecaki itp.). Potrójny transport wspomaga przesuw materiałów ciężkich. Maszyna wyposażona jest w ruchomą listwę do lamowania.
Maksymalna długość ściegu do 12mm, podnoszenie stopki na wysokość 20mm. Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny wynosi 400mm co gwarantuje wygodne operowanie materiałem. Maszyna OLISEW OL-243V wyposażona jest w specjalny wahadłowy chwytacz (Barrel), co poprawia komfort w dłuższej operacji szycia. Za napęd odpowiada energooszczędny silnik z pozycjonowaniem igły, który jest bardzo cichy i zapewnia duża siłę wkłucia igły, dodatkowym atutem jest funkcja podnoszenia stopki i rygla wstecznego.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie ciężkie | lamowanie |
| Ścieg | stebnowy |
| Długość ściegu | do 12mm |
| Typ transportu | potrójny |
| Podnośnik stopki | pedałowy | ręczny |
| Wysokość podnoszenia stopki | do 20mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 1000 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | punktowe |
| System igieł | 794 |
| Automatyczne obcinanie nici | nie |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | nie |
| Automatyczne ryglowanie | nie |
| Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny | 400mm |
| Typ chwytacza | wahadłowy (Barrel) |
| Rodzaj silnika | energooszczędny podwieszany |
| Moc | 750W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |

24 miesiące dla osób prywatnych








Firma OLIMASZ jest na rynku od 2007 r., sam założyciel firmy posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie maszyn i urządzeń szwalniczych, które w pierwszej fazie zdobywał u boku swojego ojca.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku maszyn i urządzeń szwalniczych na produkty wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen powstała marka OLISEW. Konstrukcja oraz niezawodność produktów OLISEW została oparta o flagowe produkty topowych marek takich jak: DURKOPP ADLER, JUKI, PFFAF, PEGASUS, BROTHER, MAIER, których są ich wierną kopią. Dynamiczny rozwój oraz ciągłe rozszerzanie asortymentu pozwala firmie Olimasz zaspokajać potrzeby klientów i spełniać ich oczekiwania.
OLIMASZ to firma, która stara się wyprzedzać swoją konkurencję oraz rosnące zapotrzebowanie rynku stawiając na innowacje w zakresie usprawnienia procesu produkcyjnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć w pełni zautomatyzowane maszyny do odszywania wzorów o bardzo zróżnicowanym zakresie pola pracy.
Możemy się pochwalić, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która projektuje oraz wykonuje solidne oprzyrządowanie, ramki i formy do naszych maszyn i automatów o polu szycia.
CO NAS WYRÓŻNIA... jesteśmy jedynym dystrybutorem maszyn OLISEW, tym samym zapewniamy najlepsze ceny na rynku bez udziału pośredników. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu topowych firm w branży odzieżowej, meblowej, jak i produktów specjalistycznych. Gwarantujmy o niezawodności naszych produktów, jak również zapewniamy sprawdzony serwis. Podejmując współpracę z naszą firmą oraz kupując produkty OLISEW pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię samego z problemem, bądź brakiem wsparcia pogwarancyjnego. Do naszych produktów zapewniamy wszystkie części wymienne od "igły po silnik". W każdym momencie masz możliwość pobrania z naszej strony internetowej instrukcji obsługi, katalogu części oraz skorzystania z serwisu interaktywnego.
Jeśli jesteście zwolennikiem metody "kupuję ale sprawdzam" to zapraszamy Was do siedziby naszej firmy, gdzie na powierzchni ponad 400 mkw salonu, macie możliwość sprawdzenia zawsze wystawionych około 100 modeli różnych maszyn i urządzeń szwalniczych. Będąc na miejscu skorzystacie z fachowego doradztwa, obsługi oraz serwisu, jak również zaopatrzycie się w części oraz akcesoria do maszyn i urządzeń szwalniczych.
