OLISEW OL-1810L Stębnówka słupowa, potrójny transport
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Maszyny do szycia ciężkiego
Maszyny do szycia słupowe
Maszyny do szycia słupowe 1-iglowe z potrójnym transportem
OLISEW OL-1810L Stębnówka słupowa, potrójny transport
Opis
Maszyna słupowa z potrójnym transportem OLISEW OL-1810L do szycia materiałów ciężkich
Stebnówka słupowa z potrójnym transportem OLISEW OL-1810L to zaawansowana maszyna szwalnicza, która oferuje wyjątkową precyzję i kontrolę nad materiałem, dzięki zastosowaniu trzech różnych mechanizmów transportujących. W przeciwieństwie do standardowych maszyn, które wykorzystują jedynie transport ząbkowy i stopkowy, stebnówki z potrójnym transportem dodatkowo wyposażone są w mechanizm transportu górnego, co zapewnia doskonałą równomierność prowadzenia materiału.
Dzięki temu stebnówki słupowe z potrójnym transportem gwarantują równomierne i profesjonalne wykończenie szwów, nawet przy pracy z trudnymi materiałami. Przeznaczona do szycia w miejscach trudno dostępnych w produkcji wszelkiego rodzaju skór, wyrobów outdoorowych, takich jak torby na sprzęt turystyczny, plecaki czy pokrowce na sprzęt sportowy, gdzie konieczne jest trwałe i odporne na warunki atmosferyczne szycie. Bardzo dobra do zszywania den toreb z grubego materiału lub elastycznego plastiku, które nie są możliwe do zszycia maszyną o płaskim łożu.
Stebnówka słupowa OLISEW OL-1810L z potrójnym transportem wyposażona jest w energooszczędny silnik o mocy 750 W z pozycjonowaniem igły, który jest bardzo cichy i zapewnia duża komfort pracy operatora. Pozwala on na pracę z pełną, maksymalną prędkością aż 2000 ściegów na minutę. Ponadto maszyna wyposażona jest w chwytacz pionowy powiększony (szpulka 22 mm). Maksymalny ścieg w szyciu do przodu i tyłu wynosi 9mm.
Dodatkowym atutem maszyny jest duże pole szycia 260mm długości i 540mm wysokości (wysokość słupka 430mm).
Dane techniczne
| Przeznaczenie | szycie ciężkie |
| Ścieg | stebnowy |
| Długość ściegu | do 9mm |
| Typ transportu | potrójny |
| Wyłączane igły | nie |
| Podnośnik stopki | automatyczny |
| Wysokość podnoszenia stopki | do 16mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 2000 ściegów na minutę |
| Typ smarowania | knotowe |
| System igieł | 135x17 |
| Oświetlenie pola pracy | nie |
| Automatyczne obcinanie nici | nie |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Automatyczne ryglowanie | nie |
| Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny | 260mm długość | 540mm wysokość |
| Wysokość słupka | 430mm |
| Średnica słupka | 47mm |
| Typ chwytacza | duży | szpulka powiększona 22mm |
| Sprężone powietrze | wymaga |
| Rodzaj silnika | energooszczędny podwieszany |
| Moc | 750W |
| Regulacja prędkości | tak |
| Zasilanie | 230V |

24 miesiące dla osób prywatnych








OLISEW – dystrybutor najwyższej jakości maszyn i urządzeń do szycia
Maszyny do szycia obecne są na rynku już od ponad stu lat, więc jeśli szukasz marki o ugruntowanej pozycji, z pewnością będzie to świetny wybór. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Stanowią ją maszyny do użytku prywatnego, jak również, maszyny do szycia przemysłowego np. stebnówki, dwuigłowki, owerloki, zygzak, dziurkarki, guzikarki, maszyny drabinkowe, ryglówki, hafciarki, maszyny łańcuszkowe, napownice, pikowarki do poduszek, pikowarki ramowe, programowalne automaty z polem szycia oraz inne sprzęty specjalistyczne. Maszyny do szycia marki Olisew są lubiane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. To nowoczesne maszyny, które imponują niezawodnością, precyzją wykonywanych ściegów, różnorodnością funkcji, a jednocześnie są intuicyjne w obsłudze. Marka Olisew uznawana jest za topową dzięki dbałości o każdy detal i zastosowaniu innowacyjnych technologii.
Maszyny do szycia OLISEW to innowacyjność i niezawodność
Maszyny do szycia Olisew to pierwsza Polska marka, która jest wierną kopią flagowych produktów topowych marek maszyn takich jak: DURKOPP ADLER, JUKI, PFFAF, PEGASUS, BROTHER, MAIER, oparta na ich konstrukcji i niezawodności, wsparta najnowszymi innowacjami. Nasze produkty cechują się nowoczesnym wyglądem, solidną konstrukcją, elektronicznym systemem funkcji automatycznych oraz cichym i niezawodnym silnikiem servo z systemem Direct Drive.
OLISEW – doskonały serwis i wsparcie dla użytkowników
Gwarantujemy o niezawodności naszych produktów, jak również zapewniamy sprawdzony serwis. Podejmując współpracę z naszą firmą oraz kupując produkty OLISEW pamiętaj, że nigdy nie zostawimy Cię samego z problemem, bądź brakiem wsparcia pogwarancyjnego. Do naszych produktów zapewniamy wszystkie części wymienne. W każdym momencie masz możliwość pobrania z naszej strony internetowej, instrukcji obsługi, katalogu część oraz skorzystania z serwisu interaktywnego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku maszyn i urządzeń szwalniczych na produkty wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen powstała marka OLISEW. Jesteśmy jedynym dystrybutorem maszyn Polskiej marki OLISEW, tym samym zapewniamy NAJLEPSZE CENY NA RYNKU bez udziału pośredników. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu topowych firm w branży odzieżowej, meblowej, jak i producentów produktów specjalistycznych. Możemy pochwalić się, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która projektuje oraz wykonuje solidne oprzyrządowanie, ramki i formy do naszych maszyn i automatów o polu szycia.
