WYTWORNICA PARY PRATIKA 5 L
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Urządzenia do prasowania
Wytwornice pary przemysłowe
WYTWORNICA PARY PRATIKA 5 L
Opis
Wytwornica pary PRATIKA z kotłem ze stali nierdzewnej o pojemności 5 L zapewnia wiele godzin pracy. Wytwornica pary PRATIKA posiada zewnętrze gniazdo umożliwiające podłączenie żelazka, szczotki lub pistoletu parowego. Urządzenie wyposażone jest w manometr pozwalający na kontrolę ciśnienia wewnątrz kotła oraz rurkę do kontroli ilości wody. Wytwornica idealnie sprawdzi się w zakładach przemysłowych związanych z tekstyliami, szwalniach, a także w hotelach i restauracjach w których stawia się bardzo duży nacisk na to jak wyglądają pościele, obrusy, serwety czy firany. Wraz z wytwornicą otrzymujemy: podkładkę silikonową, drążek podtrzymujący przewody, elektrozawór z regulacją pary oraz zawór bezpieczeństwa zwiększający komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Uwaga! Zdjęcie przedstawia urządzenie wraz z akcesoriami sprzedawanymi osobno.
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Waga | 16.25 kg |
| Podłaczenie elektryczne | 220-240V |
| Pojemność kotła | 5L |
| Moc grzałki wytwornicy pary | 1900W |
| Ciśnienie robocze | 2.5 Bar |

24 miesiące dla osób prywatnych






