Wytwornica pary FB/F 25 L
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Urządzenia do prasowania
Wytwornice pary przemysłowe
Wytwornica pary FB/F 25 L
Opis
Przemysłowa wytwornica pary Comel FB/F 25 l z pompą wirową zasilającą automatycznie o mocy 800 W. Urządzenie idealnie nadaje się do dużych zakładów dając maksimum wydajności oraz wygody. Wbudowany kocioł ze stali inox o pojemności do 25 litrów i mocą grzałek 20 kW zapewnia długą żywotność urządzenia. Wytwornica posiada wbudowany manometr kontrolujący ciśnienie oraz kontrolkę poziomu wody. Możliwość zasilenia do 6 stanowisk prasowalniczych.
| Wysokość | 82 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 120 kg |
| Podłaczenie elektryczne | 380-415V |
| Pojemność kotła | 25L |
| Moc grzałki wytwornicy pary | 20000W |
| Moc pompy | 800W |
| Ciśnienie robocze | 4.5 Bar |

24 miesiące dla osób prywatnych






Produkty powiązane
Cena netto: 120,73 zł
Cena netto: 2,00 zł
Cena netto: 18,00 zł
Cena netto: 3,50 zł
Cena netto: 4,88 zł
Cena netto: 6,34 zł
Cena netto: 42,90 zł
Cena netto: 47,15 zł
Cena netto: 1,00 zł
Cena netto: 3,00 zł
Cena netto: 10,49 zł
Cena netto: 20,33 zł
Cena netto: 10,00 zł
Cena netto: 120,73 zł
Cena netto: 226,83 zł
Cena netto: 5,61 zł
Cena netto: 24,39 zł
Cena netto: 1,63 zł
Cena netto: 1,63 zł
Cena netto: 8,94 zł
