STÓŁ PRASOWALNICZY COMELUX MAXI C
towar niedostępny
Maszynami do szycia zajmujemy się od 2007 roku.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady - Zadzwoń lub napisz, a ja doradzę Ci, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.
Kategorie, do których należy produkt:
Urządzenia do prasowania
Stoły prasowalnicze
STÓŁ PRASOWALNICZY COMELUX MAXI C
Opis
Stół prasowalniczy uniwersalny Comel Comelux Maxi C składany z odsysaniem i podgrzewaniem elektrycznym. Regulacja temperatury stołu za pomocą termostatu, wbudowany odsysacz. Zestaw składa się z kotła inox o pojemności do 1,5 litra z zaworem bezpieczeństwa, podkładki silikonowej pod żelazko, elektrozaworu do regulacji pary oraz z drążka podtrzymującego przewody, producent Comel.
| DANE TECHNICZNE | |
| Podłączenie elektryczne | 220 ÷ 240 V |
| Pojemność kotła | 1,5 l |
| Moc grzałki wytwornic | 850 W |
| Ciśnienie robocze | 2,5 bar |
| Moc grzałki stołu | 600 W |
| Rozmiar stołu | 113x38x26 cm |
| Silnik odsysacza | 120 W |
| Waga netto | 31,5 kg |

24 miesiące dla osób prywatnych






